tworzenie sklepów internetowych tarnów
tworzenie stron www tarnów tworzenie sklepów internetowych, tworzenie stron www, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach 
 
 
sklepy internetowe
 
 
 
Strona Główna arrow Administracja stron

Administracja

Zakres usług GoodWeb w ramach administrowania i aktualizacji stron www i sklepów internetowych:

Zbudowanie serwisu internetowego to wielki krok na przód na drodze zaistnienia firmy w internecie. Jednak często powtarzanym błędem jest pozostawienie strony www samej sobie po jej zbudowaniu. W takim wypadku zaraz po opbublikowaniu serwisu internauci (w przypadku dobrej promocji serwisu) odwiedzają stronę, ale po jakimś czasie Ci którzy są zinteresowani jej tematyką przestaną ją odwiedzać jeśli nie będzie aktualizowana. Ponieważ częstą i zrozumiałą przyczyną braku aktualizacji serwisu jest brak czasu dlatego w ofercie naszej firmy znalazło się również właśnie administrowanie serwisami www i sklepów internetowych. Istnieje klika możliwych wariantów administracji serwisem internetowym, wybór zależy tu od indywidualnycj uzgodnień.

 


Sposoby administracji i aktualizacji serwisów:

W zależności od wielkości i rodzaju serwisu, administracja serwisem może się sprowadzać np do aktualizacji danych kontaktowych, czy też działu z rezlizacjami firmy czy też umieszczeniem na stronie głównej życzeń noworocznych, zmiany te są dokonywane kilka do kilkunastu razy w roku. Taka częstosliwość jest wystarczająca np. w przypadku małych serwisów firmowych. Wprowadzenie zmian w takim serwisie polega po prostu na bezposredniej edycji kodu strony. W przypadku rozbudowanych serwisów, posiadających systemy CMS aktualizację stosuje się np regularnie raz na tydzien, dodatkowo w sytuacjach wymagających szybkiej publikacji pilnych informacji. Zmiana treści w tych serwisach jest możliwa bez bezpośredniej ingerencji w kod serwisu.
W przypadku naszej oferty oferujemy obydwa sposoby administracji. Sposób, w jaki serwis ma być administrowany ustala się indywidualnie, chodzi przede wszystkim o częstotliwość zmian, zakres i rozmiar zmienianej treści oraz o to, czy tekst i ewentualne materiały graficzne mają być opracowane przez naszą firmą czy też zostaną odstarczone jako gotowe do publikacji. 

 

 

 

 
« poprzedni artykuł
pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach   tworzenie sklepu internetowego tarnów
© 2022 tworzenie sklepów internetowych, tworzenie stron www, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach