tworzenie sklepów internetowych tarnów
tworzenie stron www tarnów tworzenie sklepów internetowych, tworzenie stron www, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach 
 
 
sklepy internetowe
 
 
 
Strona Główna

Strona WWW

oferta obejmuje:
- łatwy w obsłudze system zarządzania CMS
- wykonanie strony (grafika + treści
- roczny hosting na serwerach GoodWeb
- administracja strony przez administratora GoodWeb
 

 

 

 

 

Zalety CMS :

Tym, co odróżnia nasz CMS od innych systemów, jest zaangażowanie twórców w utrzymanie rzeczy tak prostymi, jak tylko jest to możliwe, a równocześnie zapewnienie jak najbogatszej funkcjonalności. W efekcie każdy, bez technicznego przygotowania, może przy pomocy CMS budować i zarządzać swoim małym czy potężnym serwisem WWW w prosty i efektywny sposób, bez ponoszenia kosztów drogiego, komercyjnego oprogramowania. Potęga CMS tkwi w modułowej budowie. Ze składników CMS - jak z klocków można budować witrynę WWW.

Tworzona strona jest indywidualnie przygotowana pod klienta (grafika + treści ) obsługa przez system CMS (co pozwala na łatwą i szybka administracje i modyfikacje strony) system CMS posiada wbudowane narzędzie zarządzania plikami

Etapy tworzenia i czas oczekiwania:

 

1. Po otrzymanym przez Panśtwa zlecenia kontaktujemy się telefonicznie w celu ustalenia czasu spotkania. Następnie zapraszamy do siedziby naszej firmy, która mieści sie w Tarnowie na ul. Aleja Piaskowa 39 (w przypadku ograniczenia czasowego, albo innej przyczyny która nie pozwala na wizytę w naszej firmie odwiedzamy klienta indywidualnie)

2. Na pierwszym spotkaniu staramy się ustalić wszystkie szczegóły co do czasu wykonania i kosztów, oraz adresu internetowego który będzie prezentował Państwa stronę w sieci. Zbieramy informację dotyczące tworzonej strony, jej treści, zawartości oraz specjalnych wymagań. Równocześnie prezentujemy Państwu różnorodne gotowe szablony. Państwa zadaniem jest wybrać ten, który najbardziej się spodoba. Oczywiście wybrany szablon jest indywidualnie dopracowywany i obrabiany graficznie przez nas pod Państwa projekt.

3. Po zebraniu wszystkich informacji i wyborze szablonu, przystępujemy do pracy która trwa w zależności od zawartości projektu (przeciętny czas tworzenia strony WWW to 7 dni) Podczas budowy serwisu mile widziany częsty kontakt z nami, w celu ewentualnych poprawek, czy modyfikacji. W sytuacji braku czasu klienta, odwiedzimy Państwa osobiście w celu bieżącej konsultacji i nadzoru.

4. Po zakończonej pracy następuje prezentacja oraz przekazanie CD z projektem .

5. Jeśli miejscem docelowym opublikowania Państwa strony nie jest nasza firma. (nasz serwer HOSTINGOWY) wówczas musicie Państwo indywidualnie wybrać Firmę zajmującą sie HOSTINGIEM stron internetowych i umieścić wasz projekt na ich serwerze, korzystając z plyty CD na której znajduje się projekt w formacie spakowanej bazy MYSQL oraz spakowanego katalogu ze stroną WWW. 

 
następny artykuł »
pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach   tworzenie sklepu internetowego tarnów
© 2022 tworzenie sklepów internetowych, tworzenie stron www, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach